Żarówki LED następcami modeli tradycyjnych ?>

Nie bez powodu mówi się, iż żarówki wyposażone w diody LED sukcesywnie zastępują oraz wypychają z rynku oświetleniowego modele tradycyjne. Są one bowiem ich całkowitym przeciwieństwem - pomagają w zaoszczędzeniu prądu, a tym samym zmniejszeniu rachunków nawet do kilkudziesięciu procent, a dodatkowo są niezwykle przyjazne środowisku. Jednym z ich modeli jest żarówka LED E27, która obecnie cieszy się największą popularnością w Polsce. Stosuje się ją w domach, jak i firmach, bowiem potrafią rzucać niezwykle duże światło.

Są wyposażone w duży trzonek, który wynosi aż 27 milimetrów, toteż można je stosować w żyrandolach i lampach z dużym gwintem. Litera E ma pierwotnie oznaczać nazwisko Thomasa Edisona, twórcy żarówek, które zrewolucjonizowały świat. Żarówki LED pozwalają za stosunkowo niską oraz przystępną cenę oświetlać wszelkiego rodzaju pomieszczenia nawet przez kilkanaście lat, a ponadto niektórzy producenci żarówek oferują kilkuletni okres gwarancyjny.

Żarówki LED E27 w sklepie Ledea są dostępne w wielu kategoria. Niektóre z nich rzucają światło "ciepłe" oraz "zimne", a także można je zakupić w wielu kształtach oraz kolorach, bowiem istnieją też żarówki o świetle na przykład niebieskim lub czerwonym.

Tags: