Oświetl przyszłość?>

Wybór oświetlenia to jedna z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć podczas remontu pomieszczenia. Zbyt mała ilość światła lub jego zbyt ostry charakter sprawiają, że cała aranżacja ulega diametralnej zmianie. Dzięki nowoczesnemu podejściu do tematu oświetlenia wybór staje się łatwiejszy.

Oświetlenie Aquaform ze sklepu Ledea to alternatywne i nowoczesne wykorzystanie źródeł światła w pomieszczeniach. Minimalistyczne i proste rozwiązania cieszą oko każdego bez względu na wcześniejsze poglądy w kwestii lamp i szeroko pojętego światła.

Innowatorskie kolekcje, indywidualne podejście do klienta, a także przemyślane kompozycje sprawiają, że Aquaform to firma nagradzana tak jak w Polsce tak i poza granicami kraju. "Czysta forma światła" to dewiza, która towarzyszy marce od początku istnienia (czyli od ponad 20 lat). Pomimo zachodzących w tym czasie zmian na rynku oświetleniowym, Aquaform pozostał niekwestionowanym liderem.

Pomysły tworzone przez projektantów i inżynierów pracujących w przedsiębiorstwie, to małe dzieła sztuki wpisujące się w klimat najbardziej wymagających wnętrz. Dodatkową zaletą marki jest możliwość wyboru różnego rodzaju źródeł światła, rozpoczynając na świetlówkach, a kończąc na metalohalogenach i różnych rodzajach oświetlenia LED.

Tags: